KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12166041
nr 1216 6041
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholmsmotiv, 306/350, signerad, -86. Motivet: 44x50
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:54:37
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén